Г - АЛФАВІТНИЙ ПОШУК - Книги - Українська Книга Uc-newУкраїнська книга для розумних людей!
 • ShudowGun THD
  /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • Підручники для школярів та студентів!
 • Не вистачає часу читати?
  Тоді слухайте аудіокниги українською мовою в дома,
  в машині, їдучи на роботу!
 • /
 • Книги для читання!
 • -\
Головна » Файли » АЛФАВІТНИЙ ПОШУК » Г

У категорії матеріалів : 6
Показано матеріалів : 1-6
Сторінки : 1

Сортувати по : Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Категорія: Г ,
 
 


Гюго В. Собор Паризької Богоматері. - Київ: Молодь, 1976. - 414 с.

Формат:   djvu

Мова:  українська

Всесвітньо відомий твір французького письменника Віктора Гюго.

Переглянули: 541 Опублікував: admin Коментарі: 2            Детальніше
 
 
Мова:  українська 

Опис:
В цих книгах оповідаються маловідомі сторінки історії боротьби українського повстанства та підпилля проти більшовиків в Центральній Україні. 
На початку лютого 1920 р., під час Зимового походу, коли Запорізька дивізія перебувала в околицях Холодного Яру, Юрій занедужав і змушений був лишитися на лікування в Мотриному монастирі, де в той час розміщувався штаб повстанців Холодного Яру. Підлікувавшись, хотів був уже наздоганяти свою частину, яка продовжувала Зимовий похід, та холодноярці, яким бракувало старшин воєнного часу, переконали його, що він тут не менш потрібний Батьківщині. Автор ніколи не шкодував, що вирішив залишитися серед лісовиків: рік боротьби на Чигиринщині, напоєній духом Великого Богдана, став найщасливішим та найтрагічнішим періодом його життя. Всі ці події яскраво змальовані в книзі "Холодний Яр

Переглянули: 296 Опублікував: admin Коментарі: 0            Детальніше
 
 


Одні з найжахливіших сторінок давнього минулого малюють справи страшної на всю Росію XVIII віку Таємної Канцелярії. Що ж таке була Таємна Канцелярія, що вона робила, чому її так боялись, які стосунки мала до України – на ці та інші питання дає відповідь книга, видана 1930 року, а потім надовго заборонена і забута з бажання стерти з людської пам’яті знання – своєрідний оберіг проти підступу, зради, смертельної небезпеки. 

Історія вічного московського "доносітєльства" і любові до катувань, історія Таємної Канцелярії - "доньки" опричників Петра І, "матері" майбутнього ЧК та КҐБ.
Переглянули: 217 Опублікував: admin Коментарі: 1            Детальніше
 
 
Григір Тютюнник «Син приїхав» На початку серпня, в Ковбиші, велике село по обидва боки вузенької річки, з’їжджаються до батьків усі колишні ковбишівці, які після війни подалися з дому шукати постійного заробітку і щонедільного вихідного. Скрізь по дворах чути: «Папа, а как зараз навпростець дійти до лавки?» А батько, захмелілий від радості, бадьоро [...]
Переглянули: 8 Опублікував: admin Коментарі: 0            Детальніше
 
 

До книги увійшли казки та оповідання видатного українського письменника про рідну природу, про людей, які її оберігають, а також повісті про долю дітей в роки війни та про важке післявоєнне дитинство.
Переглянули: 13 Опублікував: admin Коментарі: 0            Детальніше
 
 

UA DAY  – це громадська акція, що покликана популяризувати використання української мови у побуті. Акція проводиться 9 листопада – саме цей день є офіційним Днем української мови та писемності.

Суть UA DAY полягає в тому, щоб у визначений день
використовувати у своєму побуті лише українську мову. Ви можете розмовляти нею з родиною та друзями, писати SMS, читати українську книгу, або ж поділитися думками у своєму блозі. Вибір діяльності такого роду
необмежений.

Переглянули: 522 Опублікував: admin Коментарі: 1            Детальніше
1-6