АУДІОКНИГА - Книги - Українська Книга Uc-newUser-agent: Mediapartners-Google Disallow: Українська книга для розумних людей!
 • ShudowGun THD
  /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • Підручники для школярів та студентів!
 • Не вистачає часу читати?
  Тоді слухайте аудіокниги українською мовою в дома,
  в машині, їдучи на роботу!
 • /
 • Книги для читання!
 • -\
Головна » Файли » АУДІОКНИГА

У розділі матеріалів : 6
Показано матеріалів : 1-6
Сторінки : 1

Категорія: ДЕТЕКТИВ ,
 
 


У книжці відомого історика, зібрано надзвичайно цікаві, як правило маловідомі, матеріали з історії запорозького лицарства. Висвітлено тривалий час замовчувані трагічні і героїчні події козацької січової епопеї, сказано гірку правду про політику Російської імперії супроти українського народу, та української державності. 
Друкуються також вибрані козацькі пісні та думи.
Переглянули: 963 Опублікував: admin Коментарі: 0            Детальніше
 
 


Епіграфом до цього роману є слова, які пізніше стали всесвітньо відомими: "Ви всі - втрачене покоління". Після публікації "Фієсти" вони стали широко відомими і почали використовуватися для позначення певного соціально-психологічного феномену: словами "втрачене покоління" називали людей, що пройшли через випробовування першої світової війни і втратили не лише фізичне здоровя, але й віру в розумність світу, в життя, в майбутнє. Настрої, глибинний біль цих людей передавали у своїй творчості письменники, які теж прийшли крізь пекло війни. 

Безперечно, Ернест Хемінгуей у своїх творах багато розповідає про це покоління, травмоване війною, і є представником літератури "втраченого покоління". 

Та від інших він відрізняється тим що зумів побачити своє покоління не тільки в безнадії, а й у пошуках позитивних вартостей життя.
Переглянули: 499 Опублікував: admin Коментарі: 0            Детальніше
 
 


 Рік випуску: 2007
Автор: Любко Дереш
Виконавець: Любко Дереш
Видавництво: CDcom
Мова: Українська
Тип: аудіокнига
Аудіо кодек: MP3
Бітрейт аудіо: 192 kbps
Опис:

 Найбільш відомий роман автора. Саме цей роман, написаний ним у 16-річному віці, отримав надзвичайно широкого розголосу в молодіжному середовищі і вже перекладений на кілька європейських мов.

Всі події відбуваються у маленькому містечку посеред Карпатських гір. Інтрига протистояння старого завгоспа коледжу та молодої пари "вчитель-учениця". Юрко Банзай і Дарця Борхес живуть звичайним життям, але відчувають дивну небезпеку. Вони знаходять можливість проникати у сни Романа Корія, а він приводить їх в смертельну пастку. Побут, стосунки, сленг, страхи, ризиковані та смішні забавки тінейджерів, їх спроби будь-якою ціною проникнути "по той бік реальності "...
Переглянули: 1376 Опублікував: admin Коментарі: 2            Детальніше
 
 

Рік випуску: 2007
Автор: Василь Шкляр
Виконавець: Лук'янець Наталія, Кокотунов Володимир
Жанр: Детектив, Еротичний трилер
Видавництво: CDcom
Мова: Українська
Тип: аудіокнига
Аудіо кодек: MP3
Бітрейт аудіо: 192 kbps

Опис:
 Василь Шкляр (1951) - один з найвідоміших, читаних і «містичних» сучасних письменників, «батько українського бестселера».  Закінчив філологічні факультети Київського та Єреванського університетів.  З 1988 по 1998 р. займався політичною журналістикою, бував у «гарячих точках».  Цей досвід (зокрема, подробиці врятування сім'ї генерала Дудаєва після його загибелі) потім був відображений їм у романі «Елементал».  Внаслідок нещасного випадку на риболовлі потрапив до реанімації, а після «повернення з того світу» за місяць написав свій найвідоміший роман «Ключ».  За нього Василь Шкляр здобув кілька літературних премій (Гран-прі конкурсу гостросюжетного роману «Золотий бабай», премії столичних журналів «Сучасність» та «Олігарх», премію міжнародного конвенту фантастів «Спіраль століть» та ін.)  З них його найулюбленіша - «автор, чиїх книжок найбільше викрали з магазинів».  До речі, він розділив ЇЇ з Любко Дерешем.  Твори Василя Шкляра друкувалися англійською, словацькою, російською, грузинською, литовською, узбецькою, казахською, білоруською, болгарською та іншими мовами.
Переглянули: 1477 Опублікував: admin Коментарі: 1            Детальніше
 
 


"Елементал" (Українська мова)

Рік випуску: 2007
Автор: Василь Шкляр
Виконавець: Сергій Бобров, Ірина Шумахер
Жанр: Бойовик, Трилер
Видавництво: CDcom
Мова: Українська
Тип: аудиокнига
Аудіо кодек: MP3
Бітрейт аудіо: 192 kbps

Опис: Василь Шкляр (1951) - один з найвідоміших, читаних і "містичних" сучасних письменників, "батько українського бестселера". Закінчив філологічні факультети Київського і Єреванського університетів. З 1988 по 1998 р. займався політичною журналістикою, бував в "гарячих точках". Цей досвід (зокрема, подробиці порятунку сім'ї генерала Дудаєва після його загибелі) потім був відображений ним у романі "Елементал". Внаслідок нещасного випадку на риболовлі потрапив в реанімацію, а після повернення з того світу" за місяць написав свій найвідоміший роман "Ключ". За нього Василь Шкляр отримав кілька літературних премій (Гран-прі конкурсу гостросюжетного роману "Золотий бабай", премії столичних журналу "Сучасність" і "Олігарх", премію міжнародного конвенту фантастів "Спіраль століть" і ін.). З них найулюбленіша - "автор, чиїх книг найбільше вкрали в магазинах". До речі, він розділив е з Любко Дерешем. Твори Василя Шкляра друкувалися англійською, словацькою, російською, грузинською, литовською, узбецькому, казахському, білоруською, болгарською та інших мовах.
Переглянули: 938 Опублікував: admin Коментарі: 1            Детальніше
 
 


Антуан де Сент-Екзюпері (1900-1944), всесвітньо відомий французький письменник і філософ, був професійним льотчиком. Одного разу його літак впав у пустелі. Цей випадок став основою роману «Планета людей» і казки-притчі «Маленький принц». Ремонтуючи літак, приречений на загибель льотчик несподівано знайомиться з Маленьким принцом, який прилетів із мініатюрної планетки «астероїд В-612». Там він залишив свою троянду і три вулкани, котрі потрібно щодня прочищати. Тепер Принц хоче повернутись додому, адже ми відповідаємо за тих, кого приручили… 
Ця філософська казка цікава і дітям, і дорослим. Вона мудра і людяна, у ній автор просто й проникливо говорить про найважливіше: обов’язок і вірність, дружбу і кохання, про нетерпимість до зла.
Переглянули: 425 Опублікував: admin Коментарі: 0            Детальніше
1-6